Draugai

LKF_naujas_logo_pagrindinis

 

Lietuvos krepšinio federacija yra Lietuvos sporto organizacija, koordinuojanti krepšinio veiklą visoje šalyje. Federacija vienija per 130 juridinių narių, 18 tūkstančių licencijuotų krepšininkų. Lietuvos krepšinio federacijos vienas iš tikslų – plėtoti ir populiarinti krepšinio sportą Lietuvoje, panaudoti jį kaip fizinio auklėjimo, sveikatos stiprinimo, poilsio bei laisvalaikio pravedimo priemonę.

 

Krepsinio_akademija_Snaiperis

Krepšinio akademijos SNAIPERIS – jaunųjų krepšininkų talentų kalvė įkurta 2004 metais, Kaune. Akademijoje Snaiperis krepšinio treniruotes gali lankyti 6–18 metų amžiaus krepšininkai. Dirba jauni ir profesionalūs treneriai. Įstaigos pagrindinis tikslas – rengti didelio meistriškumo krepšininkus, kurie garsintų Lietuvos vardą.

 

Basketball_labaratoryKrepšinio labaratorija inovatyvi įstaiga sėkmingai veikianti nuo 2008 metų. Labaratorijos pagrindinės kryptys: komandų ir individualių žaidėjų video analizė, jaunųjų krepšininkų ir didelio meistriškumo komandų testavimas, fizinio krūvio nustatymas pratybų ir rungtynių metu, įvairių atletinio ir technikos programų integravimas į treniruočių procesą.

 

logo_ltMedia Inovacijos specializuota internetinės ir grafinės komunikacijos komanda, vienijanti specialistus dirbančius savo daugiau nei 5 metus. Per savo veiklos metus, aptarnavome klientus daugiau nei 18 šalių. Įgyvendinome daugiau nei 100 įvairių projektų ir tai leido mums sukaupti neįkainojamą patirtį, kurią dabar realizuojame dabartiniuose mūsų klientų ir savo projektuose.